Skip links

Čau, uzņēmēj 👋

Sāc Izmantot Nākotnes
Tehnoloģijas Savā Biznesā

Apgūsti Mākslīgā Intelekta Priekšrocības
Mārketinga Satura Veidošanā

Tuvākie pasākumi..

Mastermind Rīgā

Andreja Pumpura iela 2b (''Sound n'' Soul'' telpās)
plkst. 13:00 - 18:00

Mastermind Talsos

Andreja Pumpura iela 2b (''Sound n'' Soul'' telpās)
15.06.23 plkst. 13:00 - 18:00

Kas ir ''Mastermind Workshops?''

Mastermind pasākumi ir vieta, kur uzņēmēji no Latvijas satiekas, lai apgūtu jaunas zināšanas, idejas un risinātu konkrēti sava biznesa, mārketinga problēmas. "AI Satura Veidotājs" pasākums, iekļauj darbnīcas, piedāvā tiešu pieredzi ar AI rīkiem kā ChatGPT, ne tikai sniedzot teorētiskas zināšanas, bet arī ļaujot dalībniekiem reāli izmantot un pielietot šīs tehnoloģijas pasākuma laikā.

Mastermind grupas ir ekskluzīvas diskusijas un kopīgas mācību platformas, kurās dalībnieki regulāri sanāk kopā, lai dalītos zināšanās, apmainītos ar idejām un risinātu problēmas. Šīs grupas apvieno nozares ekspertus, uzņēmējus, līderus un speciālistus, kas vēlas uzlabot savas prasmes, palielināt savu zināšanu līmeni un sasniegt savus profesionālos mērķus.

Bet, kāpēc šajā procesā ir svarīgs darbnīcu (workshop) elements?

Workshops ir būtiska Mastermind pasākuma daļa, jo tās nodrošina praktisku pieredzi un tiešu līdzdalību mācību procesā. Mūsu "AI Satura Veidotājs" Mastermind pasākums iekļauj speciāli izstrādātas darbnīcas, kas sniedz dalībniekiem iespēju strādāt tieši ar mākslīgā intelekta rīkiem, piemēram, ChatGPT, un citām AI tehnoloģijām.

Tas nozīmē, ka Tev ne tikai tiks sniegta teorētiska informācija par AI un tā izmantošanu satura veidošanā, bet arī tieša iespēja tos praktiski izmantot, apgūt un pielietot savā darbā. Darbnīcas nodrošina, ka tu atgriezies mājās ne tikai ar jaunām zināšanām, bet arī ar reālu pieredzi un pašapziņu, ka tu vari efektīvi izmantot šīs tehnoloģijas savā biznesā.

Tātad, "AI Satura Veidotājs" Mastermind pasākums ir iespēja Tev iekļūt ekskluzīvā kopienā, apgūt jaunas prasmes un uzlabot savu mārketinga efektivitāti. Šis pasākums ir paredzēts visiem, kas vēlas pārņemt vadību pār savu digitālo mārketinga stratēģiju, izmantojot AI priekšrocības.

Kam ir paredzēts šis pasākums?

Mēs orientējamies uz uzņēmuma īpašniekiem, digitālo mārketinga speciālistiem, satura veidotājiem un ikvienu, kurš vēlas pārņemt vadību pār savu digitālo mārketingu. Mūsu pasākums ir paredzēts ikvienam, kas vēlas attīstīt savu digitālo mārketinga stratēģiju un izmantot AI priekšrocības.

MANS SOLĪJUMS

Tu aiziesi no šī pasākuma ar

Konkrētu Mārketinga Stratēģiju

Tu apgūsi veidus kā izveidot savam biznesam mārketinga plānu, stratēģiju un taktikas pāris minūšu laikā, izmantojot mākslīgo intelektu.

Mākslīgā Intelekta Zināšanām

Tu iegūsi zināšanas kā veidot un apstrādāt vizuālo/digitālo saturu savam biznesam izmantojot mākslīgā intelekta rīkus, piemēram: video veidošanai un apstrādei, foto apstrādei, automātisku prezentāciju ģenerēšanai, blogu rakstīšanai un daudz kam citam

Satura Veidošanas Iemaņām

Tu konkrētu uzzināsi kuras sociālo tīklu platformas būtu jāizmanto Tavam biznesam un kāpēc! Kāda veida saturs Tev būtu jāveido, lai piesaistītu jaunus potenciālos klientus un veicinātu tava brenda atpazīstamību lokāli vai internacionāli.

This website uses cookies to improve your web experience.
explore
drag