logo teksts
Sākt tagad

HEY, UZŅĒMĒJ, SĀC RĪKOTIES

Praktiskas iknedēļas online apmācības Tava biznesa izaugsmei

OZ darba galds
Play Video

Spēcīgi nākotnes līderi, regulārās tikšanās jaudīgākajā uzņēmēju kopienā Latvijā

Pievienojies Biznesa Atslēgas grupai un Tev NEBŪS stundām, dienām ilgi jārokās internetā, lai uzzinātu nākamo soli sava biznesa attīstībā.
Ja Tu esi situācijā, kad Tev trūkst klienti un Tu gribētu pārdot vairāk savus produktus vai pakalpojumu, bet nezini, ko darīt, tad negaidi un sāc jau šodien!
Papildus – Tev būs vērtīgi ieraksti no iepriekšējām sesijām, lai Tu varētu ieviest izmaiņas savā biznesā nekavējoties!

PIEMĒRS!!!

Iknedēļas biznesa grupu zvana ieraksts

Katru nedēļu mēs pasniedzam ar biznesu saistītas lekcijas kā piemēram mārketings, pārdošana, klientu piesaiste, pašizaugsme, kā arī, reizi menesī mēs aicinam ciemos dažādu jomu speciālistus dalīties ar savām zināšanām mūsu auditorijas priekšā!

Ja Tu esi solouzņēmējs, tad Tev jābūt SUPERMENAM un jāprot valkāt visa veida ''uzņēmēju cepures''.

80% fokusam vajadzētu būtu uz Mārketinga un Pārdošanas aktivitātēm un tikai 20% uz Pakalpojuma piegādi un Klientu servisu, bet uzņēmējiem patīk izvairīties no pārdošanas.

Mēs laužam stereotipus par pārdošanu un palīdzam uzņēmējiem iegūt pārliecību, un pārdot vairāk, daloties ar savu pieredzi un zināšanām!

# Mārketings

Lielai daļai cilvēku ir sajūta, ka, ja Tev ir izcils produkts, tad mārketings nav nepieciešams, bet pat kompānijas, kurām ir izcilākie produkti pasaulē - tam nepiekristu. Esi dzirdējis par vērtīgāko kompāniju pasaulē? Apple?

# Pārdošana

Kad uzmanība piesaistīta, tad šo uzmanību vajadzētu pārvērst naudas izteiksmē. Pārdošana ir tas brīdis, kad Tu veic darījumu ar savu klientu. Ja Tev bail pārdot vai ir neērti to darīt, tad padomā, vai vispār vēlies būt biznesā. Katrs uzņēmējs ir pārdevējs, atzīsti to vai nē - bez naudas nekas nenotiks!

# Produkta piegāde

Tad, kad esi pārdevis, Tev ir jāpiegādā apsolītais. Vienalga vai Tu esi frizieris, pavārs vai būvnieks - klients pērk no Tevis, jo Tu risini viņam aktuālu vajadzību vai sāpi.

# Klientu serviss

Kad Tavs produkts vai pakalpojums ir piegādāts, klientam ļoti svarīgs būs tas, cik patīkams un ērts bija Tavs serviss, komunikācija un kompānijas attieksme pret darbu. Jo labāk Tu spēsi palīdzēt savam klientam, jo lielāka iespēja, ka Tevi ieteiks tālāk vai pirks atkārtoti.

Biznesa apmācības

Tiekamies 1x nedēļā tiešsaistes sesijās
55
mēnesī
  • Tu saņemsi piekļuvi iknedēļas Zoom sesijām
  • Piekļuvi Biznesa Atslēgas apmācību platformai
  • Saņemsi darba materiālus, paraugus tūlītējai lietošanai (Facbook reklāmu tekstu paraugi, pārdošanas skritpi, storytelling skripti utt.)
  • Saņemsi piekļuvi privātajai Biznesa Atslēgas Telegram grupai
  • DĀVANĀ ONLINE KURSS: Uzsāc savu biznesu 30 dienās
  • DĀVANĀ: Kompānijas finanšu plānotājs

Neatliec savu izaugsmi uz vēlāku laiku, pievienojies tagad un tiekamies jau nākamajā sesijā!

  • Mums nav līgumsaistību, Tu vari atteikties no sesijām un pamest grupu jebkurā laikā, ja Tu neesi apmierināts. 
  • Garantējam, ka Tavs ieguldījums atmaksāsies pāris nedēļu laikā, ja vien Tu esi uzņēmējs, kurš ir gatavs sevi izaicināt un likt lietā iegūtās zināšanas.
  • Tava uzņēmuma attīstība ir viena soļa attālumā, ja vien Tu tam esi gatavs?

Zoom sesijas notiek katru nedēļu pirmdienās plkst. 9:00 ar iespēju piekļūt ierakstiem un darba materiāliem jebkurā laikā mūsu mācību platformā.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Mums ir atbildes uz Taviem jautājumiem

Tu saņemsi piekļuvi mūsu mācību platformai uzreiz pēc notikušas veiksmīgas apmaksas. 

Piekļuves saņemšanai būs jānorāda Tev lietošanā esoša e-pasta adrese, kurā saņemsi uzaicinājumu reģistrēties apmācībām Zoom saitē un tur arī būs pārējā informācija par piekļuvi Biznesa Atslēgas platformai. 

Esam parūpējušies, lai Tu varētu izvēlēties sev ērtāko laiku un veidu apmācībām – gan datorā, gan telefonā.

Apmaksa notiek vienkāršā veidā caur Biznesa Atslēgas platformas maksājumu atbalstprogrammu “Stripe”, kas ir plaši lietots, starptautiski atzīts drošs elektronisko maksājumu veikšanas veids.

Ievadot kartes datus, notiek apmaksa un ‘voilà’! Tu esi gatavs mesties savā un/vai sava biznesa attīstībā!

Tu saņemsi piekļuvi mūsu mācību platformai, kurā varēsi skatīties video lekcijas sev ērtā laikā un vietā, kā arī mēs regulāri vadīsim jautājumu un atbilžu sesijas visiem grupas biedriem, kurā Tu varēsi uzdot jautājumus par sev interesējošo tematu.

Tu saņemsi piekļuvi mūsu mācību platformai uzreiz pēc notikušas veiksmīgas apmaksas. 

Piekļuves saņemšanai būs jānorāda Tev lietošanā esoša e-pasta adrese, kurā saņemsi uzaicinājumu reģistrēties apmācībām Zoom saitē un tur arī būs pārējā informācija par piekļuvi Biznesa Atslēgas platformai. 

Esam parūpējušies, lai Tu varētu izvēlēties sev ērtāko laiku un veidu apmācībām – gan datorā, gan telefonā.

Vienīgais veids, kā saņemt mums vajadzīgās atbildes, ir uzdodot pareizos jautājumus! Tāpēc nekautrējies un droši sazinies ar mums caur “Kontakti” sadaļu mājaslapā.

Mums ir neviltots prieks sniegt atbildes, kuras, iespējams, ir Tavas problēmas nākamais potenciālais risinājums.

Tavs produkts vai pakalpojums pats nepārdosies un automātiski neapkalpos Tavus klientus, lai arī kas tas būtu!

Tu apgūsi pašas svarīgākās lietas, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību ar apdomīgu, plānotu rīcību un minimizētu riska momentu.

Tāpat arī, kā veiksmīgi piesaistīt klientus un iemācīsim Tev pārdošanas pamatus, lai Tu varētu interesentus pārvērst reālos un maksājošos klientos.

Piesakies un nepalaid garām unikālus jaunumus!

Ievadot e-pasta adresi un pierakstoties, Tu piekrīti privātuma un lapas lietošanas noteikumiem
.